XXII OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM KIEROWNICZEJ KADRY MEDYCZNEJ PROFILAKTYKA I ZWALCZANIE ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH 2017
Strona główna   Dodaj do ulubionych   Poleć stronę   Kontakt  
ISSN 1898-5556
  Szukaj    
Podsumowująca fotogaleria - Sympozjum 'Blok Operacyjny' 2011 r.

   XII Edycja Ogólnopolskiego Sympozjum 'Blok Operacyjny - Organizacja i Funkcjonowanie' skierowana do branży medycznej już za nami. Podczas dwudniowego spotkania, blisko ponad czterystu lekarzy, pielęgniarek i kadry zarządzającej dyskutowało i wymieniło się doświadczeniem z obszaru pracy w bloku operacyjnym, powikłań okołooperacyjnych, specyfiki zabiegów hybrydowych czy aspektów prawnych zgody pacjenta na leczenie.

     

   Przygotowania do konferencji trwały ponad 3 miesiące, zaangażowane zostało blisko 15 osób. Praca jednak się opłaciła, czego potwierdzeniem jest wiele ciepłych słów płynących do nas od uczestników, wykładowców oraz partnerów towarzyszącej Sympozjum wystawy.

     

   Podczas dwudniowego spotkania zaplanowano 5 sesji wykładowych, a w każdej z nich zaprezentowano od 3 do 5 prezentacji ekspertów. Przegląd wybranych wystąpień został umieszczony na stronach ogólnopolskiego portalu poświęconego tematyce bloku operacyjnego. Komfort oraz wysoki poziom współpracy wykładowcy z uczestnikami zapewniła żywa dyskusja  umożliwiająca wydobycie praktycznych wniosków. O sukcesie Sympozjum zdecydowały dwa główne czynniki - wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalna organizacja. Mając już wieloletnie doświadczenie przy organizacji tak dużych spotkań dla środowiska lekarskiego w Polsce, wiemy że są to kluczowe elementy, które gwarantują sukces tego typu wydarzeń.
   Wystawcy podczas czerwcowej konferencji mieli do dyspozycji ponad 500m2 powierzchni wystawienniczej, która znajdowała się poza strefą mówcy, jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Sali obrad w której odbywały się sesje wykładowe.

      

   Pragniemy już dzisiaj zaprosić dotychczasowych uczestników oraz nowych gości na przyszłoroczną, trzynastą edycję Sympozjum, która odbędzie się w dniach 31.05.-01.06.2012 r. w Warszawie.        


      

XII Ogólnopolskie Sympozjum Blok Operacyjny/ 10-07-2011, 22:30, wyświetleń: 4055
drukuj drukuj


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie Copyright © 2011 Blok operacyjny. Wszelkie prawa zastrzeżone.